Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 16.02.2018
Informujemy, że wśród uczniów szkół powiatu średzkiego, którzy zostali zakwalifikowani do etapu finałowego konkursów: zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak Gimnazjalista wyłoniono 3 laureatów:   Laureat XV Dolnośląskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych zDolny ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.01.2018
  Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Wychowawcy...   W roku 2018 w dniu 6 lutego będziemy obchodzić „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Hasło przewodnie tegorocznej kampanii jest bardzo wymowne i jednoznaczne. Szacunek to pojęcie zawierające wiele treści. Stanowi cenną, ale i ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 18.01.2018
Dzień ten ustanowiono w dniu urodzin Johna Hancocka, znanego ze swojego ozdobnego podpisu. Gdy 2 sierpnia 1776 roku uroczyście podpisywano Deklarację Niepodległości Stanów Zjednoczonych, Hancock złożył duży, rzucający się w oczy podpis. Wedle jednej z anegdot, miał złożyć tak wielki podpis, aby król Wielkiej ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.01.2018
W listopadzie 2017 r. odbywały się etapy powiatowe konkursów:  zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak Gimnazjalista, których organizatorem na szczeblu powiatowym był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Środzie Śląskiej.   Informujemy, że uczniowie szkół powiatu średzkiego zakwalifikowali się ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010