Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 14.05.2019
Szanowni Państwo !   Ze względu na nieobecność Pani prowadzącej - szkolenie "Techniki zapamiętywania..." planowane na 22.05 zostaje przeniesione na następny rok szkolny.   Zapraszamy nauczycieli realizujących staż na awans zawodowy nauczyciela dyplomowanego na szkolenie pt.: „Awans zawodowy ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 10.05.2019
Udostępniamy naszą witrynę okienną wszystkim osobom, które chcą pokazać swoją twórczość rysunkową, malarską, fotograficzną, artystyczną - szerokiemu gronu widzów. W pierwszym mini-wernisażu prezentujemy rysunki i obrazy olejne młodej średzianki Anety. Jeśli będziecie spacerować po naszym mieście, przechodzić ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 10.05.2019
Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek otrzymali Państwo miesięczny dostęp do wyjątkowych tytułów z dziedziny Literatura Faktu (902 publikacje). Czytelnicy IBUK Libra otrzymali dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii (+oczywiście książki wykupione). Zasady korzystania z IBUK LIBRA bez zmian, zwiększy ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 07.05.2019
Ponoć każdy znał inną Osiecką. Nie była ideałem. Nie była wyrozumiałą córką, wierną dziewczyną, lojalną żoną, oddaną kochanką i skorą do wyrzeczeń oraz poświęceń matką, nie była także doskonałą poetką i pisarką; z pewnością jednak była fenomenalnym, wyjątkowym, a przez to i trudnym do uchwycenia człowiekiem. ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010