Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.01.2019
 Tragiczne zdarzenie z gdańskiego finału WOŚP uzmysłowiło wielu ludziom, że konieczna jest zdecydowana reakcja na falę hejtu, mowy nienawiści, nietolerancji... Nauczyciele są szczególną grupą - mają realny wpływ na edukowanie młodego pokolenia, dlatego w wielu szkołach i placówkach podjęto działania mające na celu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.01.2019
Biblioteka Pedagogiczna w Środzie Śląskiej zaprasza zainteresowanych nauczycieli na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach SWS - Praca z Nowoczesnymi Technologiami TIK pt.:   „Audacity - szkolne studio dźwiękowe”,   które odbędzie się 9 stycznia 2019r. o godz. 13.30.   Cel szkolenia: nabycie przez ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.01.2019
W noworocznej, styczniowej odsłonie akcji Książka miesiąca od IBUKA LIBRY, proponujemy publikacęj Thomasa Cathcarta, "Dylemat wagonika. Czy zrzuciłbyś grubego faceta z kładki?" Zagadka filozoficzna, która może sprowokować wielu (nie)filozofów do lektury i przyjrzenia się dylematom etycznym, które przynosi nam ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.12.2018
Życzymy wszystkim sympatykom naszej placówki radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzący Nowy Rok 2019 niech będzie pełen szczęśliwych i pogodnych dni. Dyrektor i Pracownicy Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Środzie Śląskiej.           czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010