Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 21.04.2017
Biblioteka Pedagogiczna w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowych w Środzie Śląskiej oraz Gimnazjum w Malczycach zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie:   "Mistrz Pięknego Czytania",   W tym roku etap powiatowy konkursu został podzielony na dwa dni:   w poniedziałek, 5 czerwca 2017r. o ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 03.04.2017
Już blisko 2 lata w poniedziałki Bibliotekę Pedagogiczną odwiedzają uczestnicy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz OSTOJA - Warsztat Terapii Zajęciowej Środa Śląska. W ramach Pracowni Zawodowej realizują praktyki zawodowe , które mają na celu przygotowanie ich do wykonywania różnych przydatnych ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 27.03.2017
  W poniedziałek, 27 marca bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z grupy Krasnoludków z Niepublicznego Przedszkola Entliczek w Środzie Śląskiej pod opieką Pani Justyny Maźniewskiej. Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych „Przedszkolak w Bibliotece”.     Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.03.2017
  Biblioteka Pedagogiczna, poszerzając swoją ofertę edukacyjną, rozpoczyna kolejny projekt edukacyjny pod hasłem "Przedszkolak w Bibliotece". Wezmą w nim udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat.  Spotkania będą się odbywały cyklicznie w poniedziałki. Mamy nadzieję, że dzieci poprzez ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010