Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 09.05.2018
Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na szkolenie metodyczne pt.:   „Ewaluacja w bibliotece szkolnej”,   które odbędzie się  16 maja 2018r.  o godz. 1030.    *************************************************   Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli różnych specjalności na warsztaty ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.05.2018
W imieniu Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej oraz Redakcji Serwisu Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP przesyłam informację dotyczącą projektu szkoleniowego, który planujemy przeprowadzić wspólnie z firmą Microsoft (w załączeniu szczegółowy opis webinarium). Serwis EBP SBP wspólnie z firmą Microsoft ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 24.04.2018
W dniu wczorajszym bibliotekę odwiedzili również uczniowie klasy 2 Technikum Informatycznego z PZSP nr 2. Uczestniczyli oni w lekcji bibliotecznej, na której poznali system różnych baz danych oraz katalogów bibliotecznych zarówno bibliotek pedagogicznych, jak i publicznych, sposoby wyszukiwania informacji o ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.04.2018
W poniedziałek 23 kwietnia 2018 r. z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich grupa czterolatków z Punktu Przedszkolnego Pentliczek 1 w Środzie Śląskiej, w ramach cyklu „Przedszkolak w Bibliotece”, odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Środzie Śląskiej. Dla większości dzieci nie było to pierwsze spotkanie w ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010