Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.03.2019
W marcu za darmo można przeczytać online książkę "Odwaga jest kobietą" Marty Szarejko. Jak wygląda odwaga? Na co trzeba się zdobyć, by swoje działanie nazwać aktem odwagi? Do czego się posunąć? Jakie granice przekroczyć? Jakie tabu złamać? Przedwiośnie to wymarzony czas na reportaż. Trzynaście odważnych reportażystek ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 06.03.2019
Tragiczne zdarzenie z gdańskiego finału WOŚP uzmysłowiło wielu ludziom, że konieczna jest zdecydowana reakcja na falę hejtu, mowy nienawiści, nietolerancji... Nauczyciele są szczególną grupą - mają realny wpływ na edukowanie młodego pokolenia, dlatego w wielu szkołach i placówkach podjęto działania mające na celu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 01.03.2019
28 lutego 2019r. Biblioteka Pedagogiczna w Środzie Śląskiej gościła uczestników powiatowego etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu "Wielka Liga Czytelników". Po eliminacjach szkolnych zakwalifikowało się do niego 10 uczniów ze szkól podstawowych w Środzie Śląskiej, Szczepanowie i Miękini. Uczestnicy ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 01.03.2019
W najbliższą środę, 6 marca 2019r. o godzinie 16.30 w Bibliotece Pedagogicznej wznawiamy dla nauczycieli dźwiękoterapię.     Zapraszamy na sesję relaksacyjną przy muzyce mis tybetańskich i dźwiękach gongu, wzbogaconą przenikliwym brzmieniem didgeridoo.     Gongi chińskie i misy tybetańskie stosowane są na ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010