Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 02.07.2020
    Zofia Kossak, „primo voto” Szczucka, „secundo voto” Szatkowska, wywodziła się z niezwykłego rodu i właśnie to dziedzictwo zaważyło na jej życiowych wyborach. Wnuczka Juliusza, bratanica Wojciecha, blisko spokrewniona z Magdaleną Samozwaniec i Marią Pawlikowską-Jasnorzewską. Od początku żyła w świecie ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.06.2020
Narkotyki to niestety wciąż bardzo aktualny problem. Nie bójmy się rozmawiać o nich z młodzieżą, nie odkładajmy tematu na "później". Zawsze lepiej zapobiegać... Zapraszamy do skorzystania z wartościowych materiałów przygotowanych przez bibliotekarzy sieci dolnośląskich bibliotek pedagogicznych - tym razem ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.06.2020
 "Dawno temu na Dzikim Zachodzie" nieprzypadkowo nawiązuje tytułem do słynnego spaghetti westernu Sergia Leone. Zawarte tu historie opowiadają o pogoni za marzeniem, która dla niektórych kończyła się odkryciem skarbu na cmentarzu, a dla innych, nawet częściej – samym cmentarzem.(…) Książka dzieli się na ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 01.06.2020
    Miło nam poinformować, że jest już dostępna książka "Kształtowanie etosu zaufania w szkole" Pani Małgorzaty Czerwiec, dyrektora naszej średzkiej biblioteki i poradni - Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Środzie Śląskiej.       To prawie trzystustronicowe studium socjopedagogiczne ...czytaj dalej »
« 2 ...345...6 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010