Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 09.04.2019
  W wieku czterdziestu sześciu lat Salinger, autor kultowej książki „Buszujący w zbożu”, wycofał się z życia publicznego i obsesyjnie strzegł dostępu do swojej prywatności. Blokował wszelkie próby publikacji na swój temat. Odmawiał ekranizacji swoich dzieł nawet największym producentom Hollywood. Gardził ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 25.03.2019
Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy do udziału w spotkaniu szkoleniowym Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy, które odbędzie się 26 marca 2019r.  o godz. 1100 w Bibliotece Pedagogicznej w Środzie Śląskiej, ul. Wrocławska 10.   W programie:   „Jak rozpoznać fake newsy?” ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 19.03.2019
W marcu za darmo można przeczytać online książkę "Odwaga jest kobietą" Marty Szarejko. Jak wygląda odwaga? Na co trzeba się zdobyć, by swoje działanie nazwać aktem odwagi? Do czego się posunąć? Jakie granice przekroczyć? Jakie tabu złamać? Przedwiośnie to wymarzony czas na reportaż. Trzynaście odważnych reportażystek ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 06.03.2019
Tragiczne zdarzenie z gdańskiego finału WOŚP uzmysłowiło wielu ludziom, że konieczna jest zdecydowana reakcja na falę hejtu, mowy nienawiści, nietolerancji... Nauczyciele są szczególną grupą - mają realny wpływ na edukowanie młodego pokolenia, dlatego w wielu szkołach i placówkach podjęto działania mające na celu ...czytaj dalej »
« 2 ...345...6 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010