Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 05.02.2019
5 lutego 2019 roku obchodzimy po raz 15 "Dzień Bezpiecznego Internetu".     Oby tegoroczne hasło: "Działajmy razem!" zachęciło nauczycieli, specjalistów, rodziców, samą młodzież oraz dzieci do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Mimo ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 19.01.2019
 Tragiczne zdarzenie z gdańskiego finału WOŚP uzmysłowiło wielu ludziom, że konieczna jest zdecydowana reakcja na falę hejtu, mowy nienawiści, nietolerancji... Nauczyciele są szczególną grupą - mają realny wpływ na edukowanie młodego pokolenia, dlatego w wielu szkołach i placówkach podjęto działania mające na celu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.01.2019
Biblioteka Pedagogiczna w Środzie Śląskiej zaprasza zainteresowanych nauczycieli na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach SWS - Praca z Nowoczesnymi Technologiami TIK pt.:   „Audacity - szkolne studio dźwiękowe”,   które odbędzie się 9 stycznia 2019r. o godz. 13.30.   Cel szkolenia: nabycie przez ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.01.2019
W noworocznej, styczniowej odsłonie akcji Książka miesiąca od IBUKA LIBRY, proponujemy publikacęj Thomasa Cathcarta, "Dylemat wagonika. Czy zrzuciłbyś grubego faceta z kładki?" Zagadka filozoficzna, która może sprowokować wielu (nie)filozofów do lektury i przyjrzenia się dylematom etycznym, które przynosi nam ...czytaj dalej »
« 2 ...345...6 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010