Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 24.04.2020
  Nauka języka obcego na najlepszej platformie językowej na rynku w zaciszu własnego domu. W okresie pandemii COVID-19, firma EBSCO proponuje użytkownikom Dolnośląskiej Biblioteki  Pedagogicznej darmowy dostęp testowy do narzędzia do nauki języków obcych RosettaStone do dnia 30 czerwca br.       ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 24.04.2020
      W związku z urlopem bibliotekarza informujemy, że Biblioteka Pedagogiczna w Środzie Śląskiej w dniach 14-30.04.2020 będzie nieczynna.     *************   W związku z ogłoszoną epidemią koronawirusa oraz dalszym zawieszeniem zajęć w szkołach i placówkach oświatowych ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.04.2020
  Dzisiaj świętujemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Obchodzony jest on w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Święto narodziło się w Katalonii, a jego data - 23 kwietnia - jest symboliczna dla literatury światowej - w jej okolicach zmarł wybitny poeta ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 16.04.2020
  Dzisiaj polecamy wyjątkowo cenny, trafny i pomocny materiał filmowy Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku - specjalnie przygotowany dla nauczycieli poradnik występowania przed kamerą, tworzenia lekcji on-line, atrakcyjnego i fachowego prezentowania materiałów edukacyjnych...   Dalsze części publikowane będą na profilu ...czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010