Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 04.02.2021
2 lutego o godz. 14.00 w naszej bibliotece odbyło się kolejne, bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli powiatu średzkiego pt.  "Tablice inspiracji - cyfrowe narzędzia do wspólnych kolekcji".   Tym razem poznawaliśmy narzędzia: - Wakelet -  program pozwalający na zbierane kolekcjonowanie i ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.01.2021
Zachęcamy do zapoznania się z nowym projektem - Alternatywną Listą Lektur dla dzieci i młodzieży. Zaprezentowano na niej propozycje ciekawych, wartościowych i wartych przeczytania lektur spoza kanonu obowiązujących w szkole. Szczególnie cieszy nas fakt, że nie zapomniano o książkach popularnonaukowych - także tych, ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.01.2021
Miło nam, że kolejny raz uczniowie PZS nr 2 zawitali do naszej biblioteki oraz świetnie i edukacyjnie spędzili w niej czas :-)   Ferie są doskonałą okazją do odpoczynku, ale też warto znaleźć czas na rozwijanie swoich umiejętności i zainteresowań. Wyjazdy i wyjścia do dużych skupisk ludzi są raczej ryzykowne, dlatego ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.01.2021
 Emocje - coraz ciężej radzą sobie z nimi nasze dzieci. Warto pomóc im i okiełznać je już w młodym wieku. Pomocna okaże się fachowa literatura dostępna do wypożyczenia w naszej bibliotece. Zachęcamy rodziców do lektury.   czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010