Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 23.10.2020
 Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane dla nauczycieli powiatu przez Bibliotekę Pedagogiczną w Środzie Śląskiej – na razie w wersji online.   Zaczynamy 28-10-2020 o godz. 14.00 niezwykle ciekawym tematem:   „Dlaczego kompetencje są ważne? - szkolna mapa kompetencji”. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 22.10.2020
 Jest już kolejna wystawa w ramach "GALERII ŚREDZKIE TALENTY" - po wakacyjnej przerwie wracamy do prezentowania w witrynie biblioteki zdolności twórczych młodzieży z naszego powiatu.     Tym razem możecie obejrzeć wydruki grafik komputerowych tworzonych przez Ninę Czarnik - uczennicę 2 klasy technikum ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 20.10.2020
 Zapraszamy uczniów PZS nr 1 i PZS nr 2 do wzięcia udziału w powiatowym konkursie     Droga młodzieży - z pewnością jesteście przekonani o zaletach czytania. A i nasze biblioteki mają wiele ciekawych książek do zaoferowania. Zachęcamy do wypożyczania i miłej lektury - szczególnie w długie, jesienne wieczory. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 20.10.2020
 Tym razem polecamy książki Jespera Juula dostępne w naszej bibliotece. ten duński pedagog i terapeuta rodzinny jest obecnie jednym z najczęściej polecanych autorów piszących o wychowaniu, rodzinie, relacjach pomiedzy dziećmi a rodzicami.    czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010