Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 11.06.2021
  Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji "Różne oblicza informatyki w edukacji", organizowanej przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu w ramach projektu Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń.   Spotkanie online odbędzie się już 17 czerwca 2021 r. (czwartek) - szczegóły i rejestracja: ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 31.05.2021
    Ze względu na remont elewacji frontowej - wejście główne do biblioteki jest nieczynne. Utrudnienia potrwają ok. 2 tygodnie.   Prosimy o korzystanie z wejścia od ogrodu (należy obejść budynek PZS nr 1).           Zdjęcie: mirek66 polska-org.pl czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.05.2021
  Sebastian Kołucki, siedemnastolatek, średzianin, uczeń Technikum informatycznego w PZS nr 2 w Środzie Śląskiej - to kolejny utalentowany mieszkaniec naszego powiatu, którego prace przedstawiamy w bibliotecznej „Galerii Średzkich Talentów”. Zajmuje się on tworzeniem tzw. pixel art’ów, czyli form ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.05.2021
 Szanowni Państwo, Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii we współpracy z Fundacją Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie przygotowała dla Państwa broszurę pt. „Dzieci w wirtualnej sieci. Jak chronić dziecko przed zagrożeniami cyfrowego świata?”. Dynamiczny rozwój mediów elektronicznych ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010